USD $ EURO € ALTIN

BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı yaklaşıyor

01 Aralık 2022 08:49


Rusya'ya Açılmak İsteyen Markalar İçin

En Güçlü Seçenek!

21-23 Mart 2023 BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı

21-23 Mart 2023 tarihlerinde Moskova Expocentre Fuar alanları’nda yapılacak olan “BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı”. Bir Franchise markası almayı düşünen yatırımcılar ile başarılarını kanıtlamış markaları bir araya getiren ve onlara yol gösteren fuar ortamıdır.


Özellikle Rusya pazarına girmeyi düşünen markanız için doğru konumlandırılmış bir giriş kapısıdır. Markalar, yatırımcılar ve tedarikçilerin bir araya geleceği bu etkinlik ile markanızı yeni yatırımcılar ile büyütebilirsiniz.


Rusya’daki makro gelişmeler sonrasında pazardan çekilen Avrupa markalarının yerini alacak en yakın ülke olarak Türkiye buradaki ticari rolünü de en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

 Bu noktada önemli bir haberi de paylaşmak isteriz. Geçtiğimiz günlerde, Türkiye'ye gelen Moskova Vali Yardımcısı Ekaterina Zinovyeva, iş dünyasının önde gelen dernek ve holdinglerin üst düzey yöneticileriyle buluştu. “2022'nin ilk yarısında Moskova Bölgesi ile Türkiye arasındaki ticaret yüzde 70 artarak 386 milyon dolardan 654 milyon dolara yükseldi ve benzeri görülmemiş rekorlar kırdı. 2022 yılının 2. çeyreğinde dış ticaret hacmimiz yüzde 40 artışla 240 milyon dolardan 340 milyon dolara yükseldi. 'Demir sıcakken dövülür.' Bu nedenle Moskova'da boş mağaza ve yerleri doldurmak, tüketicilere yüksek kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunmak gerekiyor.”


En büyük uluslararası Franchise fuarı “BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı”;


2021 yılında; üç günde 6351 kişi tarafından ziyaret edilmiş olup, tüm gruplarda 130'dan fazla franchise konsepti sergilenmiştir. Yatırım aralığı 500 bin ila 55 milyon ruble arasında olurken, Rusya'nın her yerinden gelen girişimcilere markalar iş modellerini sunmuşlardı.


2022 yılındaki etkinlikte de 130 şirket, Rusya Federasyonu’nun 8 Federal Bölgesinden* 5087 girişimci ve 97 konuşmacı yer almıştır. Ziyaretçileri genelde Rusya'dan ve yurtdışından potansiyel ve mevcut girişimciler olarak yer almıştır.


20 yılı aşkın süredir, “Bayim Olur musun? Franchising & Markalı Bayilik Fuarı”nı başarı ile gerçekleştiren Medyafors A.Ş. olarak, özellikle bu yıl başta olmak üzere yıllardır Yerli ve Milli Markaların Uluslararası arenada yer alma isteklerine kayıtsız kalmayıp, Dünyanın en önemli organizasyonlarına siz değerli markaların da katılması için tüm temasları gerçekleştirmiş durumdayız.

 Bu amaçla ilk katılımımız için 21-23 Mart 2023 tarihlerinde Moskova Expocentre Fuar alanları’nda yapılacak olan “BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı” üzerine çalışmalara başlamış durumdayız. Bu organizsyon ile markanıza yeni ufuklar açacağınızı hatırlatmak isteriz.


“BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı” için devlet desteği sağlanması konusunda temaslar başlamış olup gerek kurumumuz gerekse bireysel başvuruların ardından %70’e varan destek alınması planlanmıştır. Katılımınız ardından bununla ilgili bireysel olarak yapılması gereken başvurular için ekibimiz sizlerle temas kuracaktır.


Rusya bölgesindeki yeni gelişmeler sonucunda pazardan çekilen Avrupa ve diğer Ortadoğu ülkelerinin yerini alması beklenen en yakın Pazar Türkiye olarak görülmektedir. Markalar ile yatırımcıları bir araya getirecek olan en önemli etkinlik de BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı olarak karşımıza çıkıyor.


Siz değerli markaları profesyonel yatırımcılar ile BUYBRAND Moskova Franchise ve Bayilik Fuarı çatısı altında bir araya getirmek için sabırsızlanıyoruz.


Katılım amaçlı “alternatifli stant tasarımlarını ve fiyatlarını” görmek için bizi hemen arayın!

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.