USD $ EURO € ALTIN

CANİK, Indo Defence fuarında

05 Kasım 2022 07:03İSTANBUL (AA) - CANiK, en önemli pazarlardan biri olan Asya’da yeni iş birliklerine kapı aralamak üzere Indo Defence 2022’de yerini aldı.

CANİK'ten yapılan açıklamaya göre, fuara birçok ürünü ile katılan marka, aynı zamanda deneyimli ekibiyle de fuar katılımcılarına ürün ve çözümlerini anlattı.

CANiK standı, fuar boyunca önemli ülke delegasyonları ve üst düzey devlet yöneticilerini ağırladı. Endonezya delegasyonu ve Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir de CANiK standını ziyaret ederek ürünler hakkında kapsamlı sorular sordu ve ürünleri detaylı olarak incelediler.

Açıklamada görüşlerine yer verilen SYS Genel Müdürü C.Utku Aral, dünyanın her köşesindeki sektörün öncü fuarlarında, CANiK ürünleriyle yer almaya devam ettiklerini belirterek, 'Geçtiğimiz ekim ayı sonunda ülkemizde gerçekleşen SAHA EXPO’da başarılı bir süreç geçirdik. Şimdi de Endonezya’nın en büyük savunma sanayi fuarı olan Indo Defence ile CANiK’in Asya ülkeleri ile devam eden işbirliklerine yenilerini eklemeyi hedefliyoruz. Fuar boyunca Malezya, Filipinler, Tayland, Orta Doğu ülkeleri, Suudi Arabistan, Afrika bölgeleri ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi lokasyonlardan önemli devlet adamları ve delegasyonlar standımızı ziyaret etti.

Bu ziyaretler, ileriki dönemlerde gerçekleşecek savunma sanayisine yönelik ihalelerde bize yeni fırsatlar sunmuş oldu. Her biri dünyadaki rakiplerinden fiyat-performans bazında önde olan ürünlerimiz de yoğun bir ilgiyle karşılandı. Amacımız sürdürdüğümüz bu başarı grafiğimizi, yeni ürünlerimizle ve yeni işbirlikleri ile daha yukarılara çıkarmak.” ifadelerini kullandı.

Indo Defence 2022’de CANiK; Türkiye’nin kalifiye edilmiş tek ve en büyük 12.7 mm Ağır Makineli Tüfeği olan CANiK M2 QCB ile M2 ailesinin yeni üyesi CANiK M2F’i sergiledi. ABD’de Yılın Tabancası Ödülü’nü kazanan CANiK SFx RIVAL, tabanca aksesuarları ve tekstil ürünleri de fuarda ziyaretçilere tanıtıldı.


İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.