USD $ EURO € ALTIN

Medipol Belgrad temsilciliği açıldı

25 Mayıs 2023 12:32

Medipol Belgrad temsilciliği açıldı

İSTANBUL (AA) - Medipol Global, temsilcilik ofislerine bir yenisini ekledi.

Medipol'den yapılan açıklamaya göre, Sırbistan'da bulunan Medipol Belgrad temsilcilik ofisi açıldı. Törende Türkiye Cumhuriyeti Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy, açılış kurdelesini kesti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Medipol Mega Üniversite Hastanesi İşletme Direktör Yardımcısı Dr. Uygar Üstün, Balkan ülkeleri, Rusça konuşan ülkeler, Orta Doğu ve Afrika'da yer alan Medipol Global temsilcilik ofislerine bir yenisini eklediklerini belirterek, şunları kaydetti:

'Globalde hastalarımıza ulaşabilmek adına danışma ofislerimizi kısa vadede 30’un üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Danışma ofislerimizde hastalarımız ve tıbbi eğitim almak isteyen kişiler, Medipol ile doğrudan iletişime geçebiliyor. Hastalarımız kendi ülkelerinde seyahat, doktor, konaklama ve tıbbi süreçlere yönelik bilgileri bu ofislerden edinebiliyor. Bu süreçleri baştan sona, her detay ile ilgilenen bir ekip ile yürütüyoruz. İstanbul'da ana merkezimiz Medipol Mega'da 330 kişilik bir uluslararası hasta hizmetleri departmanı bulunuyor. Burada 45 farklı milletten çalışanımız var ve 35 yabancı dil konuşabilen toplam 200 kişilik bir tercüman kadromuzla hastalarımıza hizmet veriyoruz.'

Medipol Mega Üniversite Hastanesi Marka Müdürü Çiğdem Ayten ise Medipol'de böbrek nakli operasyonu ile sağlığına kavuşan hasta Dragiši Petkovicu'nun da açılışa katılmasının mutluluk verdiğini aktardı.

Törene ayrıca, Belgrad Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Yasemin Yüce, Belgrad Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Mehmet Yılmazata, Belgrad Büyükelçiliği Eğitim Koordinatörü Şehmuz Altın, HalkBank Belgrad İcra Kurulu Başkanı Aziz Arslan, HalkBank Belgrad Pazarlama Direktörü Hasan Cömert, HalkBank Belgrad İcra Kurulu Başkanı Danışmanı ve Türk-Sırp İşadamları Derneği Müdürü Fatih Karaca, Sırbistan Hasta Forumu, Sırbistan Organ Nakli Hastalar Birliği ve Sırbistan Over Kanseri Hastaları Birliği başkanları da katıldı.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.