USD $ EURO € ALTIN

TürkTraktör, CASE marka iş makinelerini Marble İzmir Fuarı'nda sergiliyor

28 Nisan 2023 06:06

TürkTraktör, CASE marka iş makinelerini Marble İzmir Fuarı'nda sergiliyor

İSTANBUL (AA) - TürkTraktör, CASE markalı iş makineleriyle 28. Marble İzmir Fuarı'nda yer alıyor.

TürkTraktör'den yapılan açıklamaya göre, marka, Faz 5 emisyon seviyesindeki en yeni iş makinelerini, ilk kez 26-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen mermer fuarında beğeniye sunuyor.

Lansmanı 2020'de yapılan kazıcı yükleyicilerin yeni Faz 5 modellerinin yanı sıra ağır iş makineleri ürün gamına yeni eklenen CASE 1121G lastikli yükleyiciler ve yeni seri CX350D ekskavatörler de fuarda müşteriler ile buluşuyor. Fuara özel satış sonrası kampanyası kapsamında tüm yedek parçalarda ekstra avantajlar da sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TürkTraktör İş Makineleri İş Birimi Direktörü Boğaç Ertekin, CASE iş makinelerinin en yeni modellerini fuarda katılımcılarla buluşturduklarını ifade etti.

Ertekin, 69 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeye sahip TürkTraktör olarak 2013'ten bu yana iş makineleri alanında da faaliyet gösterdiklerini aktararak, şu değerlendirmelerde bulundu:

'Yerli üretimi geliştirme yönündeki çalışmalarımız doğrultusunda 2020'den bu yana CASE ve New Holland markalı kazıcı yükleyici iş makinelerini tesislerimizde üretiyoruz. Esnek üretim kapasitemiz, çevik çalışma stratejimiz, yaygın bayi ve servis ağımız ile kısa sürede pazarda önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. TürkTraktör olarak geleceğe etki stratejimiz çerçevesinde 'Şehirleri Dönüştürür, Geleceğe Hazırlar' amacımıza paralel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Marble İzmir Mermer Fuarı'nda Faz 5 emisyon seviyesindeki en yeni ve çevreci iş makinelerimizi ilk kez sergiliyor olmanın heyecanı içerisindeyiz.'

Ürün gamına yeni eklenen modellere ilişkin bilgi veren Ertekin, yerli üretim 695SV modelinin yanı sıra ağır iş makineleri alanında önemli bir ilgi uyandıracağına inandıkları CASE 1121G lastikli yükleyicinin lansmanını da yaptıkları fuarın, bu anlamda kendileri için ayrı bir önem taşıdığını bildirdi.

Ertekin, geçen yıl satışlarına başladıkları Faz 5 emisyonlu G serisi yükleyicilere, 2023 itibarıyla D ve E serisi Faz 5 ekskavatör modellerini de ekleyerek müşterilerle buluşturmaya başladıklarını anlatarak, şöyle devam etti:

'Bu sayede geleceğe etki ve sürdürülebilirlik çalışmalarımız kapsamında karbon ve azot oksit yayılımımızı azaltarak çevre ve iklim değişikliği konularındaki hassasiyetimizi de vurgulamış oluyoruz. Faz 5 konusundaki deneyimlerimiz ve satış sonrası yetkinliklerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Güç ve verimliliği çevreci bir şekilde bir araya getirirken sahadaki zorlu işlerde her türlü ihtiyaca yanıt veren iş makinelerimizi görmek, çalışma arkadaşlarımızla buluşmak ve özellikle müşterilerimizin geri bildirimlerini almak üzere tüm katılımcıları fuardaki standımızı incelemeye bekliyoruz.'

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.