USD $ EURO € ALTIN

Xylem sektöre yön veren su teknolojilerini tanıtacak

25 Nisan 2023 06:25

Su ile ilgili en zorlu sorunlara karşı yenilikçi çözümler geliştiren küresel su teknolojisi şirketi Xylem, Avrasya’nın önemli çevre teknolojileri etkinliği olarak kabul edilen IFAT Eurasia, Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na katılıyor. 27-29 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda şirket; arıtma, terfi, uygulamalı su servisleri, analitik ve metroloji ürün gruplarından farklı çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak. Sektöre yön veren profesyonellerle 11. Hall, 406 numaralı standında bir araya gelecek olan Xylem, en yeni teknolojilerini tanıtacak.

Sektöre değer katan ulusal ve uluslararası fuarlarda yer almaya devam eden Xylem, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek IFAT Eurasia, Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı’na katılıyor. Şirket standında verimlilik ve süreklilik odaklı sektörün hizmetine sunduğu ürünlerini sergileyecek.

Ulusal ve küresel iş birlikleri için temaslarda bulunma fırsatı

Münih ile dönüşümlü olarak düzenlenen su, kanalizasyon, atık ve ham madde yönetimi için dünyanın önde gelen en önemli ticaret fuarlarından IFAT Eurasia’da yer alacakları için heyecanlı olduklarını dile getiren Xylem Terfi Satış Müdürü Metin Avcı, “Bu fuar gerek firmamızın birçok alandan marka temsilcileri ile yüz yüze görüşme, yeni ürün ve teknolojilerimizi müşterilerimize ve sektöre tanıtma imkanı sağlaması gerekse sektörün tedarikçi ve kullanabileceği ürün çeşitliliğini artırabilmesi açısından çok değerli. Xylem olarak ticari faaliyetlerimizin merkezinde yer alan bu fuarda müşterilerimiz ve sektör temsilcilerimizle olabildiğince yakın ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Ulusal ve küresel iş birlikleri için yatırımcılarla temaslarımızı sürdürmek istiyoruz. Fuarın da desteğiyle kendini en zorlu su sorunlarının çözümüne adayan bir şirket olarak yüksek ürün çeşitliğimizi ve üstün ürün kalitemizi daha fazla kişiye ulaştırmak en büyük hedefimiz. Hali hazırda çok geniş bir yelpazede ürün tedariki yapıyor; bu yönüyle daha geniş bir müşteri portföyüne hitap ederek sektörde farklı bir noktada konumlanıyoruz. Concertor, Adaptive Mixer gibi otomatik olarak ihtiyaca göre değişken devirli çalışan izleme, kontrol ürünlerimizle de aynı zamanda bir teknoloji firması olduğumuzu kanıtlıyoruz.” dedi.

Farklı segmentlerdeki ürünlerini sergileyecek

Fuarda sergilenecek ürünlerin öne çıkan özelliklerinden bahseden Avcı; “Arıtma ürün gurubumuzda yer alan Flygt 4200 Series Compact Adaptive Mixer, karıştırma işlemini otomatik olarak ihtiyaç duyulan hızda değişken devirli yapabilen IE4 motorlu karıştırıcı ile aynı ürün grubunda yer alan ve yüksek havalandırma verimliliği ile düşük işletme maliyetleri sunan Sanitaire® Silver Series II Diffuser ürünlerimiz yer alacak. Yüksek enerji verimliliği, kolay bakım imkânı sunan Wedeco TAK 55 Smart UV Disinfection System ile yeni filtrasyon teknolojimiz Leopold® Type XA Underdrain ise fuarın yıldızları olacak. Terfi ürün grubumuzda yer alan dünyanın ilk akıllı pompa sistemi Concertor, Türkiye’nin en yaygın, ürün çeşitliliği en fazla olan pompa istasyonu PPS Prefabrike Pompa İstasyonu ve bileşenleri, Flygt N-3153 Kesik Pompa, pompa izleme ve kontrol rölesi olan MAS-801 Pump Monitoring System ve Xylem Nexicon™ de dikkat çekecek diğer ürünlerimiz. Tüm bunlara ek olarak Steady ve Lowara dalgıç pompalar, hat içi serbest yüzen boru hattı muayene platformu SmartBall® gibi teknolojilerimizin, analitik ürün grubuna ait çözümlerimizin ve metroloji ürün grubuna ait teknolojilerimizin de hem yerli hem de yabancı sektör temsilcilerinden yoğun ilgi göreceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.