USD $ EURO € ALTIN

Hubtic deniz yoluyla tüm dünyaya açıldı

22 Nisan 2023 08:32

Lojistik uzmanı Hubtic farkıyla yükünüzü hızlı ve verimli taşıyın

Dijital lojistik şirketi Hubtic, 60'tan fazla ülkede 100'e yakın rotaya ulaştığı deniz yolu taşımacılığında Amerika'dan Uzak Doğu'ya kadar dünyanın dört bir yanına hizmet veriyor. Standart taşımaların yanı sıra özel yükleri kapsayan proje kargo ve Uluslararası Denizcilik Örgütü tarafından tehlikeli madde olarak sınıflandırılan kargoların da taşımalarını gerçekleştiren Hubtic, bir dakikada fiyat teklifi, hızlı kargo operasyon süreçleri, komple ve parsiyel konteyner taşımacılığı ile kapıdan kapıya yük izleme gibi avantajlarıyla KOBİ'lerden büyük işletmelere kadar hizmet verdiği 170'i aşkın müşterisi için fark yaratıyor.

Geliştirdiği dijital çözümlerle uluslararası taşımacılık hizmetlerine değer katan Hubtic, deniz yolu taşımacılığında ulaştığı yeni rotalarla birlikte artık dünyanın her yerinde hizmet veriyor. Amerika'dan Çin'e, Cezayir'den İngiltere'ye 60'tan fazla ülkede 100'e yakın rotaya ulaşan şirket, deniz taşımacılığında sunduğu yenilikçi hizmetleriyle de ithalat ve ihracat yapan her ölçekten 170'i aşkın müşterisine önemli avantajlar sağlıyor.

Abdullah Cansu: "Tüm sektörlerin taşımasını yapabilecek kapasite ve yetkinliğe sahibiz"

Deniz yolunda standart kargo, farklı ebat ve hacimlerdeki yükleri kapsayan proje kargo ve tehlikeli kimyasallar gibi Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından sınıflandırılan kargolar olmak üzere tüm taşımacılık hizmetlerini verdiklerini söyleyen Hubtic CEO'su Abdullah Cansu, "Deniz yolunda hem tam konteyner (FCL) hem de parsiyel yük (LCL) taşıma yapabildiğimiz için büyük ölçekli firmalardan KOBİ'lere kadar her işletmeye hizmet verebiliyoruz. Sunduğumuz bu çeşitlilik ve gerçekleştirdiğimiz başarılı taşımalar ile birlikte deniz yolu taşımacılığı hizmeti alan müşteri sayımız her geçen gün artıyor. Deniz yolunda ağırlıklı olarak makine, makine aksamları, yedek parça ve ev aletleri taşımaları gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte her sektörün taşımasını yapabilecek kapasite ve yetkinliğimiz bulunuyor" dedi.

"Bir dakikada fiyat teklifi"

Özel armatör anlaşmaları ve operasyon ekibinin uzmanlığı sayesinde kargo operasyon süresini en düşük seviyede tuttuklarını ifade eden Cansu şöyle devam etti, "Yalnızca kargo süresini değil kara yolunda olduğu gibi deniz yolunda da fiyat alma süresini bir dakikaya indirdik. Bununla birlikte deniz yolu taşımacılığını yalnızca limandan limana yapmıyor, isteğe bağlı olarak yükün alınması ve son teslimini de kapsayacak şekilde yani kapıdan kapıya da gerçekleştirebiliyoruz. Bu noktada sunduğumuz en önemli avantajlardan biri de geliştirdiğimiz taşıma takip sistemi ile konteynerlerin hem deniz yolundaki hareketini izleyebiliyor hem de kapıdan kapıya taşımalarda yük varış noktasına ulaşana kadar aldığımız sinyaller ile konumu müşterilerimize bildirebiliyoruz. Onlar da bu bilgiyi alıcılarıyla paylaşarak iletişimlerini kolaylaştırıyor."

Geçtiğimiz Mart ayında 1,3 milyon dolarlık yatırım aldıklarını hatırlatan Cansu, bu yatırımla birlikte diğer taşıma modellerinde olduğu gibi deniz yoluna yönelik taşımacılık hizmetlerini de sürekli olarak geliştirerek, müşterileri için değer yaratmaya devam edeceklerini ifade etti.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.