USD $ EURO € ALTIN

Aytemiz, ürünleriyle Petroleum İstanbul Fuarı'nda yerini aldı

18 Mart 2023 07:07

Aytemiz, ürünleriyle Petroleum İstanbul Fuarı'nda yerini aldı

ANKARA (AA) - Aytemiz, 16. Petroleum İstanbul Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon, Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı'nda yeni ürün ve hizmetlerini sergiledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, elektrikli araçlar için Türkiye'de ilk defa Aytemiz istasyonlarında hizmete sunulan e-şarj hizmetinin, Tüyap'ta bugün itibarıyla 3 gün sürecek Petroleum İstanbul Fuarı'nda ilgi görmesi bekleniyor.

Akaryakıt sektöründe e-şarj ünitelerinin kurulması alanında hizmet veren Aytemiz, fuarda bu yıl kullanılacak yeni nesil e-şarj ünitelerini sergileyecek.

Halihazırda 9 istasyonunda bulunan e-şarj hizmetini, yapılacak yeni yatırımlarla artırmayı amaçlayan Aytemiz, Türkiye'deki elektrikli araç sürücüleri için öncelikli tercih noktası olmayı hedefliyor.

Şirketin 2019'da hayata geçirdiği 'Self Servis' uygulamasıyla sürücüler araçlarına, ihtiyaç duydukları yakıtı istasyonda sıra beklemeden kolaylıkla ikmal edebiliyor. Mevcut 88 istasyonda sunulan hizmet akaryakıt alımında sağladığı indirim sayesinde sürücülerin ekonomisine de katkı sağlıyor. Fuarda, ziyaretçiler söz konusu uygulama dışında 'Motorcu Dostu İstasyon' konseptini de yakından tanıma fırsatı bulacak. Şu anda Aytemiz'in 146 istasyonunda yer alan konsept, motosiklet sürücülerine özel park alanları, pompa adasında kaymaz zemin, kask, mont ve eldiven gibi eşyaları bırakacak kilitli dolaplar, motosiklete yakıt damlamasını ve çizilmeyi engelleyen yakıt koruyucu bez gibi detaylarla kullanıcılarına eşsiz bir istasyon deneyimi sunuyor.

Aytemiz, sürücüler için sadece akaryakıt istasyonu değil, aynı zamanda yeni nesil market konsepti olan 'ON 7/24 Market'i de fuarda ziyaretçilerle buluşturuyor. Şirket, ON 7/24 Market konseptini, yıl sonunda 90 noktaya ulaştırılması hedefliyor.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.