USD $ EURO € ALTIN

Emsan, Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

09 Mart 2023 11:30

Emsan, Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

İSTANBUL (AA) - Emsan, Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı'nda koleksiyonlarını iş ortakları ile buluşturdu.

Şirket açıklamasına göre, Türk ev ve mutfak ürünleri züccaciye pazarının önde gelen üretici ve markaları, 2-5 Mart'ta İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen Ambiyans Ev ve Mutfak Ürünleri İhracat Fuarı'nda buluştu.

Züccaciye sektöründeki yenilikleri, trend ürün, konsept tasarım ve teknolojileri bir arada sunan fuarda Emsan, bahar koleksiyonlarıyla yer aldı.

2023 ilkbahar/yaz sezonu için hazırladığı yeni ürünlerini görücüye çıkaran Emsan, fuarda tava, tencere ve sahanlardan kek kalıplarına, yemek ve sofra takımlarından mutfak gereçlerine ve içecek hazırlama gruplarına kadar 200'den fazla yeni ürününü iş ortaklarına tanıttı. Emsan'ın 2023 yılı için hazırladığı yeni koleksiyonları ile Çeyiz Kampanya paketleri de fuarda ilgi gördü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Emsan Genel Müdürü Hakan Zihnioğlu, Emsan'ın 2023'te 50'nci yılını kutladığını belirterek, 'Bu tür organizasyonlar yeni ve mevcut ürünlerimizin tanıtımında önemli bir rol oynuyor. Emsan olarak en yeni koleksiyonlarımızla fuara katılım sağladık. 300'ün üzerinde iş ortağımızı standımızda ağırladık. Fuar, yeni bağlantılar açısından da verimli geçti.' ifadelerini kullandı.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.