USD $ EURO € ALTIN

Arzum, The Inspired Home Show 2023'te ABD'de ticari iş birliklerine imza attı

09 Mart 2023 09:30

Arzum, The Inspired Home Show 2023'te ABD'de ticari iş birliklerine imza attı

İSTANBUL (AA) - Global hedeflerini hızlandırma adına kısa süre önce ABD’de şirket kuran Arzum, ABD pazarındaki operasyonlarını büyütmek için 'The Inspired Home Show' fuarında, ticari iş birliklerine imza attı.

Arzum açıklamasına göre, global marka olma hedefleri doğrultusunda yerli ve uluslararası birçok fuara katılan Arzum, ürünlerini beşinci kez The Inspired Home Show 2023'te sergiledi. Dünyanın birçok ülkesinden sektörün önemli şirket ve markalarının da yer aldığı fuarda Arzum, OKKA Türk kahvesi makinelerinin yanı sıra ızgara, tost ve çay makinelerine kadar birçok farklı ürününü binlerce katılımcı ve satın almacının beğenisine sundu.

Global hedeflerini hızlandırma adına kısa süre önce ABD'de şirket kuran Arzum, ABD pazarındaki operasyonlarını büyütmek için The Inspired Home Show'da ticari iş birliklerine imza attı.

-'Global hedeflerimize yatırım açısından oldukça değerli bir organizasyon oldu'

Açıklamada fuara katılımla ilgili değerlendirmesine yer verilen Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, şunları kaydetti:

'Beşinci kez katıldığımız The Inspired Home Show'daki standımızda dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçileri ağırladık. Sergilediğimiz ürünler, ziyaretçiler ve özellikle satın alım heyetlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yoğun taleple karşılaştığımız ve birçok iş birliği gerçekleştirdiğimiz fuardan oldukça mutluyuz. Fuarda gerçekleştirdiğimiz iş birliklerimiz ve ABD’de kurduğumuz şirketimizin gücüyle pazarın önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyoruz. The Inspired Home Show 2023'te yer almanın bizim için bir diğer önemli artısı da farklı coğrafyalardaki trendlerin, kullanıcı beklenti, talep ve ihtiyaçlarının okunması ve bu pazarlara yönelik ürünlerin geliştirilmesi. Fuardan aldığımız doneleri ilerleyen dönemlerde pazar odaklı ürünlerin geliştirilmesinde etkin bir şekilde kullanmayı amaçlıyoruz. Bu katkılarıyla fuar bugüne, geleceğe ve global hedeflerimize yatırım açısından oldukça değerli bir organizasyon oldu.'

Bu arada, Arzum, Türk insanının misafirperverliğini fuarda da yaşatarak fuar boyunca katılımcılara Türk kahvesi ikramında bulundu.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.