USD $ EURO € ALTIN

Enerjinin yol haritası 6-8 Nisan 2023’de 15. SolarEX İstanbul’da belirlenecek

24 Şubat 2023 05:06

Anasayfa - İstanbul Güneş Enerjisi & Teknolojileri Fuarı 2023

Dünyanın ‘’Enerji’’ gücünün nabzı ve enerjinin yol haritası 6-8 Nisan 2023’de 15. SolarEX İstanbul’da belirlenecek!

5 Kıtadan, 125’in üzerinde ülkeden yatırımcıya ev sahipliği yapacak olan Uluslarrarası SolaEX İstanbul Fuarı 2023 yılında 15. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dünya Fuar takviminde önemli sektörel fuarlar arasında yerini koruyan; SolarEX İstanbul Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı dünya markası firmaların katılımıyla geleceğin öncü ve son teknolojileri ürünlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


Avrasya’nın en büyük Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’da fuarla eş zamanlı düzenlenecek konferanslarla solar sektörünün öncü uzmanları, dernekleri, birlikleri, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayacaklar. Solarex İstanbul Fuarı, çevre dostu çözümlerle, sektörü bir araya getirecek.


Globalde yaşanan enerji ve iklim krizinin tek çıkış noktası; kendini sınırsız tekrarlayan, yenilenebilir ve hammaddeye bağımlı olmayan güneş enerjisi sistemidir. Küresel çapta temiz enerji ve enerji verimliliği tüm dünya ülkelerinin önceliği. Enerjinin verimli ve etkin kullanımı sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen bireylerin ve kitlelerin güneş enerjisini sınırsız kullanmasıyla mümkün. Solar sektörünün dünyaca ünlü 200’ü aşkın firması ve 500’ü aşkın markası her yıl alanlarını büyüterek yer aldıkları SolarEX İstanbul’da uluslararası arenada yeniden bir araya geliyor.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.