USD $ EURO € ALTIN
31.1267 33.8048 2035.1208

Yataş yurt dışındaki 100. mağazasını Dubai'de açtı

14 Ocak 2023 11:31

Move Up Master Motorlu Baza | Yataş Bedding

Mobilya ve yatak sektörünün lider şirketlerinden Yataş Grup, Birleşik Arap Emirlikleri'nin en kalabalık şehri olan Dubai'de, yurt dışındaki 100'üncü monobrand mağazasını açtı. Dubai Umm Al Hurair'de, 1400 m2 alanda açılan iki katlı Enza Home mağazası birbirinden şık ve kaliteli ürünlerini Dubaililerle buluşturuyor.

Mobilya ve yatak sektörünün yenilikçi ve öncü markası Yataş Grup, tüm coğrafyalarda bulunma hedefiyle yurtdışı mağazalaşma çalışmalarını sürdürüyor. Yataş Grup, bu çerçevede Birleşik Arap Emirlikleri'nin en kalabalık şehri olan Dubai'de yurt dışındaki 100'üncü monobrand mağazasını açtı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO'su Nuri Öztaşkın, "Yurt dışındaki 100. monobrand mağazamızı Dubai'de açmanın haklı gurunu taşıyoruz. Dubai bizim için ayrı bir önem taşıyor. Yataş Bedding ve Enza Home koleksiyonlarındaki en özel ürünleri sunduğumuz Dubai halkı, markalarımızı çok seviyor ve bize güveniyor. Buradaki iş ortaklarımızla da çok güzel bir ilişkimiz var. 1400 m² alana sahip ve iki kattan oluşan Enza Home mağazasında, Enza Home'un en beğenilen ürünleri ve koleksiyonları yer alıyor. Türk mobilyasının kalitesini ve şıklığını tanıttığımız bu coğrafyadan yeni ülkelere açılmak ve milyonların yuvalarına girebilmek en büyük dileğimiz" dedi.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.