USD $ EURO € ALTIN

Colin's 26. ülkede mağaza açtı

12 Ocak 2023 07:25

Colin's Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Çağrı Merkezi  Numaraları


COLIN'S, Sırbistan'ın Belgrad kentinde açtığı yeni mağazayla faaliyet gösterdiği ülkelerin sayısını 26'ya, toplam mağaza sayını ise 620'ye çıkardı. Uluslararası pazarda COLIN'S'i duyurmayı çok önemsediklerini belirten COLIN'S İcra Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, "Yeni girdiğimiz Sırbistan pazarı markamızın büyüme planları içinde önemli bir yere sahip" dedi.

Tüm dünyada 10 milyonun üzerinde kayıtlı müşteriye hizmet veren Türkiye'nin denim odaklı global moda markası COLIN'S, gençlerin beklentilerini karşılayarak yüksek kalitesine göre ulaşılabilir fiyatları ile yeni pazarlara açılmaya devam ediyor. Belgrad'da Ada Mall AVM'de açtığı yeni mağazası ile Sırbistan pazarına da giren COLIN'S 3 kıtada toplam 26 ülke ve 600'ü aşkın mağazası ile hizmet veriyor.

Rusya, Ukrayna, Belarus, Romanya olmak üzere pek çok ülkenin en beğenilen jean markaları arasında yer alan COLIN'S Kasım ayında Mısır'da 4, geçtiğimiz günlerde de Sırbistan'da 1 yeni mağazasıyla yurtdışı operasyonlarını güçlendirdi.

COLIN'S İcra Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, bir Türk markası olarak global pazarlarda yakaladıkları başarıyla gurur duyduklarını belirterek, "Bulunduğumuz ülkelerdeki büyümemizi sürdürme planlamaları ile birlikte yeni pazarları incelemeyi de önemsiyoruz. Kısa bir süre içinde Mısır ve Sırbistan pazarına giriş yaptık. Mevcut pazarlarda ve yeni ülkelerde yakaladığımız başarıyla milyonlarca mutlu müşteriye ulaşmak, müşteri deneyiminin önemini bir kez daha hatırlatırken, önümüzdeki dönem şirket stratejimizi şekillendirmemize yardımcı oluyor. Sırbistan'da da jean denilince akla gelen ilk marka olmak için var gücümüzle çalışacağız."

COLIN'S her yıl ödüllerine yenilerini ekliyor!

COLIN'S faaliyet gösterdiği pazarlardaki başarılarını hem araştırma sonuçları hem de aldığı ödüllerle ortaya koyuyor. Rusya'da her 2 kişiden 1'inin gardırobunda COLIN'S marka jean bulunurken, COLIN'S Ukrayna ise en çok bilinen Türk markası olarak başarısını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda Ukrayna'da dört yıl üst üste Retail Awards'ta "En İyi Giyim Markası" seçilen marka, bu yıl da Belarus'ta 6. kez "Yılın Bir Numaralı Seçimi" ödülü ile gençler tarafından "En Çok Sevilen Marka" oldu.

İhracat taleplerinizin burada yayınlanması için iletisim@ihracathaber.com.tr adresimize yazınız.